top of page

Let Us Speak S1, E4. The power of the mind.

In this episode I talk about what life is like living with a negative belief system and what it led my own body to and how flipping my own belief system led me to heal My own body!


I hope this empowers you, and inspires you to take the power back in your own mind. I hope this resonates with any of you!


✨💖✨

Evangelia, Holistic Warrior


https://anchor.fm/evangelia-vensel/episodes/The-Power-Of-The-Mind-e16tve5


28 views1 comment

Recent Posts

See All

The power of going outside the box

This is my latest interview on a self empowerment radio show. I speak on the power of stepping out sled the box for getting to the root cause and how we can heal holistically. I hope you enjoy it and

1 ความคิดเห็น


Ücretsiz Rastgele Sohbet Ve Chat Uygulaması.


Yabancılarla konuşun,arkadaşlar başlayın! Arkadaş bulun, insanların bağlantı yöntemlerini kullanarak dünyanın her yerinden yabancılarla Sohbet için rastgele sohbet alternatifini deneyimleyin.


Anonim Sohbet Odalarında Yeni insanlarla tanışır.Yeni modern Sohbet ve Chat alternatifi dünyayı kapsayan yabancıları bulun.Gerçek insanlarla bağlantı kurun, reklamsız metin ve görüntülü sohbetlerin keyfini çıkarın ve gerçek arkadaşlıklar kurun.


Sizin sevdiğiniz şeyleri yedi çevrimiçi yabancılarla konuşun, hobileriniz hakkında Canlı Sohbet edin ve eğlenceli sohbetlerin tadını çıkarın.hepsi tek bir yerden! İlgi alanına göre yeni arkadaşlar edinme artık çok kolay.


Basit ve Eğlenceli Görüntülü Sohbetler.Dünya çapındaki yabancılarla görüntülü sohbetlerin keyfini çıkaran platformumuz, dünyanın her yerinden insanları ayırmak için kolay ve güvenli hale getirmek için tasarlanmıştır.Yeni insanlarla tanışın, arkadaş olun ve eğlenin.


Yabancılardan Arkadaşlara.Yeni insanların bölümleri, gerçek ve gerçek bağlantıları kurun,…


ถูกใจ
bottom of page