top of page

Let Us Speak S1, E5. ADHD/right brain dominant

In this podcast I talk about the truth behind the false label of ADHD and what it really means, being dominant in the right hemisphere of your brain.


I hope this resonates with anyone that was ever diagnosed with ADHD or been told you‘re just too much.


just because you vibrate higher doesn’t mean there’s anything wrong with you. You are perfect just the way God created you!

Own it!! You have superpowers 💥


✨💖✨

Evangelia, Holistic Warrior


https://anchor.fm/evangelia-vensel/episodes/ADHDright-brain-dominant-e16uudb


33 views1 comment

Recent Posts

See All

The power of going outside the box

This is my latest interview on a self empowerment radio show. I speak on the power of stepping out sled the box for getting to the root cause and how we can heal holistically. I hope you enjoy it and

1 Comment


Ücretsiz Rastgele Sohbet Ve Chat Uygulaması.


Yabancılarla konuşun,arkadaşlar başlayın! Arkadaş bulun, insanların bağlantı yöntemlerini kullanarak dünyanın her yerinden yabancılarla Sohbet için rastgele sohbet alternatifini deneyimleyin.


Anonim Sohbet Odalarında Yeni insanlarla tanışır.Yeni modern Sohbet ve Chat alternatifi dünyayı kapsayan yabancıları bulun.Gerçek insanlarla bağlantı kurun, reklamsız metin ve görüntülü sohbetlerin keyfini çıkarın ve gerçek arkadaşlıklar kurun.


Sizin sevdiğiniz şeyleri yedi çevrimiçi yabancılarla konuşun, hobileriniz hakkında Canlı Sohbet edin ve eğlenceli sohbetlerin tadını çıkarın.hepsi tek bir yerden! İlgi alanına göre yeni arkadaşlar edinme artık çok kolay.


Basit ve Eğlenceli Görüntülü Sohbetler.Dünya çapındaki yabancılarla görüntülü sohbetlerin keyfini çıkaran platformumuz, dünyanın her yerinden insanları ayırmak için kolay ve güvenli hale getirmek için tasarlanmıştır.Yeni insanlarla tanışın, arkadaş olun ve eğlenin.


Yabancılardan Arkadaşlara.Yeni insanların bölümleri, gerçek ve gerçek bağlantıları kurun,…


Like
bottom of page